RSS
БЛОГИ

Фальсифікувати вибори буде складно

Нова система виборів настільки складно побудована, що здійснити фальсифікації навряд чи вдасться.
 Нова система виборів настільки складно побудована, що здійснити фальсифікації навряд чи вдасться.

Фальсифікації проводять не партії, а кандидати - ми всі знаємо, як це робиться. Але тепер для того, щоб кандидату пройти до міської ради, потрібно сфальсифікувати вибори не тільки на своїй ділянці, але і на деяких інших, якщо там є його внутрішньопартійні конкуренти.

Два кандидати на різних округах, але від однієї партії є конкурентами. У певній ситуації одному з них, щоб пройти, треба опустити рейтинг іншого в його окрузі. Але там є люди, які працюють не на нього, а на його кандидата по даному округу ...

Таким чином, основна перевага нової виборчої системи в порівнянні з попередньою - в тому, що система фальсифікацій надзвичайно ускладнюється. Включаючи такий спосіб, як приведення меншої кількості людей на вибори (зменшення явки). Адже зменшення явки може призвести до того, що припустимо, твоя політична партія набере на один мандат менше, і через це саме ти і не пройдеш.

Тому мені здається, що, як мінімум, на цей раз далеко не всі розберуться, яким чином застосувати фальсифікації. І можна сподіватися, що цього разу вибори пройдуть більш-менш чесно.

 

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

05 10 2015 15:55
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ