ПОЛІТИКА БЛОГИ

Фальсифікатора виборів - за руку

Колишній народний депутат Геник Жеребецький, який зуби з`їв на виборах, зліпив дуже корисний сайт "Вибори 2012". Він присвячений офіційним спостерігачам і призначений для офіційних спостерігачів.

Мені часто ставлять питання: як спостерігати за виборами? Як фіксувати порушення? Як впливати на порушників? Дуже багато людей, які і хочуть, але не вміють.  Мало того, такі питання мені ставили в Європарламенті навіть депутати, які збираються приїхати на вибори спостерігачами.

Народ такі речі дуже добре розуміє, що на виборах готуються фальсифікації, про що  найяскравіше свідчать порушення при формуванні регіональних виборчих комісій. І переймається питанням як цьому перешкодити.

Я даю загальні рекомендації тим, хто цікавиться. Але я все ж таки не є фаховим спостерігачем. Тому на сайті "Вибори 2012" можна знайти відповіді на багато питань. Там є кілька фільмів, які навчають як спостерігати за виборами.

Так що лицарі спостереження – вперед, до науки. )))

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

14 10 2012 09:50
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ