БЛОГИ

Що кажуть іноземці про Україну під час ЄВРО2012

В самому розпалі груповий етап ЄВРО. Київ вже встигло відвідати велика кількість туристів. Постійно забита шведськими, німецькими, англійськими, французькими та іншими вболівальниками фан-зона на Хрещатику. З деякими я мав змогу познайомитися та поспілкуватися.
Мої питання були переважно поставлені, щоб дізнатися як їм перебування в Україні, де вони були, що бачили, що більше сподобалось та взагалі як вони себе почувають на нашій Батьківщині.
 
Шведський уболівальник Йохан: "Київ - це найпрекрасніше, що зі мною сталося за останній рік. До вояжу в Україну я трохи побоювався, адже чув лише погане. Насправді це чудова країна, з привітними та дружелюбними людьми, а не расистами і нацистами як нас попереджали".
 
Фан збірної Швеції Пер: "У вас прекрасна країна. Київ вражає своєю архітектурою та історією. Українці дуже гостинні та привітні. Залишилось, щоб Швеція нас не розачарувала".
 
Рольф був у футболці збірної Німеччини, він з Мюнхена: "Я у Києві проїздом. Їду зі Львова до Харкова, вирішив трохи тут погуляти, подивитися на вашу столицю. Я тільки сюди прийшов, тому про Київ сказати нічого не можу, а от про Львів! Це найкрасивіше місто, яке я бачив у своєму житті. Там роблять найсмачніше пиво та гуляють найкрасивіші дівчата. Після закінчення чемпіонату, який виграє Німеччина (сміється), я обов'язково сюди повернуся".
 
Фелікс з Німеччини: "Давно я так не розважався. За ці три дні, що я в Україні, я став прихильником вашої збірної, - і у кінці українською додав, - Україна вперед!"
 
Датчанин, із цікавим іменем Оле, їхав напротивагу Рольфу із Харкова у Львів: "Велика у вас країна. Ніколи не бачив таку велику кількість степів, їдучи між містами. Доречі, дивні у вас потяги (сміється), в них можна лежачі спати".
 
Швед Мозес, після матчу Україна - Швеція: "Дуже дивні відчуття після поразки від України. Всі українці проходять та бажають щастя у наступних поєдинках. На моїй пам'яті такого ще не було. Весело тут у вас".
Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

14 06 2012 16:35
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ
СТАТТІ