RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Джаз і совість

Безпринципні ви мої післязавтрашні шанувальники джазу :) Невже для когось із вас є секретом, що великий бізнес вкладає бабло у розваги для плебсу лише з однією метою?
Джаз і совість

Я не буду говорити про те, що альфабанк (російський, курва, банк!!! агов, люди!!!) кредитує російську "оборонку" - це треба бути мауглі щоб цього не знати чи заперечувати. Я хочу сказати про речі, які кожен з вас розуміє і любить. Це ж, говорячи вашою мовою - банальний маркетинговий "кейс".

Ось я вам зацитую директора Альфабанку по маркетингу Віктора Шкипіна: "с точки зрения маркетинга фестиваль — удачное вложение".

Це він сказав про інший фестиваль, в Большом Козіно Ніжегородской області. Фестиваль електронної музики "Alfa Future People". Так, уявляєте, Альфа-банк має кілька фестивалів різної спрямованості ((: Ану хто скаже, нашо банку кілька різнопланових фестивалів? А?

І ні, В Большом Козіно у Фрідмана нема родини, так шо мелодраматичний аргумент "то є пударок рідному львову" не підходить :) От, наприклад, про Alfa Future People так прямо і кажуть: "Михаил Фридман решил основать фестиваль в поддержку «Альфа-Банка», который бы показывал инновационность банковских продуктов для частных клиентов и стал бы самым масштабным событием в году". А тепер придумайте в кількох словах обгрунтування львівшького Альфа-джазу. Придумали? Так швидко? Молодці! Простіше не буває, правда?

Я б дуже хотів, щоб в ті години музичного екстазу, коли ви будете подриґувати ніжкою в такт музиці, закочувати вочка і багатозначно кривити варґи, корчачи з себе людину, "яка розуміє", ви згадали докладно оці слова:

Ви проміняли совість і принципи на можливість подриґати ніжкою і покорчити з себе джазофіла

До речі, хо-хо, згадав убивчий минулорічний аргумент. Хтось з войовничих адептів альфаджазу отак зара навскидку згадає імена бодай трьох учасників цьогорічного проекту і назви трьох платівок кожного з них? Ви ж мої безпринципні :)

 

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

23 06 2015 14:51
ТЕГИ: Львів, джаз
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ