RSS
CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Дискредитація державності

Винуватцем всіх катаклізмів "призначили" українську державність
Після знищення економіки та соціального колапсу 1992-1994 років, відбувся реванш комуністів та залунали питання: "що дала ваша незалежність!?" Українська державність була дискредитована та ідеологічно знецінена в очах самих українців. В решті решт, це зіграло свою роль в тому, що відбувається сьогодні в середині країни.
Дискредитація державності Фото: АFР

Посткомуністична номенклатура, отримавши практично повну свободу дій та доступ до величезних ресурсів почала масштабне розкрадання країни. А винуватцем всіх катаклізмів "призначили" українську державність.

Сьогодні нам загрожує щось подібне. Люди, які прийшли/повернулися до влади на революційній хвилі продовжують розкрадання держави, не поспішають виганяти кримінал з державної машини, реформувати цю саму державну машину. Правоохоронні органи продовжують виконувати роль репресивної машини в середині країни, поки інтелігенція та прості громадяни з державницьким інстинктом разом з солдатами і офіцерами захищають країну від зовнішнього ворога.

Наростає загроза реваншу проросійських колабораціоністів на найвищому рівні. Забороною КПУ і не пахне. Економіка котиться в прірву, промисловість впала вже на чверть. І тут ми чуємо: "що дав ваш Майдан!?"

От наш Майдан дискредитують так само. Хтось ним прикривається, чинячи темні справи поки він в тренді, а потім заверещить, що він нічого не приніс окрім негативу. На нього спишуть війну, розруху, ріст капіталу банку президента, падіння гривні, Крим, Рим і мідні труби. І знов масам будуть товкмачити, що все це наслідок майданів та існування української державності.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (1) +

Додати коментар

  • Yar Kul19 листопада 2014 17:16
    А хто винен ? Шо конкретно робити ? Відповісти
19 11 2014 13:02
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ