RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Другий фронт

Випустивши під заставу високопосадовців прокуратури суддівська система довела: кругова корупційна порука правоохоронної і суддівської системи – це внутрішній фронт знищення України.

І коли наші хлопці на фронті боронять Україну проти зовнішнього ворога, українське суспільство вимагає – відкрийте Другий фронт проти внутрішнього ворога – корупції. І це однозначно є питання виживання й збереження України.

Кроки, які зроблені за півтора року – небезпечно недостатні, поодинокі і розрізнені. Наша боротьба з корупцією має стати системною.

Висловлюю повну підтримку Давиду Сакварелідзе. Він своєю роботою доводить, що не важливі посади й статуси, не важливі зв’язки й кумівство: корупціонер має сидіти у в’язниці. Але супротив системи просто вражаючий. І лише об’єднавшись, як це країна зробила проти зовнішнього ворога, ми зможемо дати бій і перейти в наступ на внутрішньому фронті. Бо продажні «діамантові прокурори», куплені «золоті судді» не менш небезпечні, ніж путінські гради, Буки та танки.

Переконаний, що судді, які ухвалили рішення відпустити під заставу заступника прокурора Київської області і чиновника Генпрокуратури мають буди відсторонені від роботи. Відповідне звернення я направив до Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Переконаний, що до таких суддів та таких рішень має бути проведене розслідування.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (1) +

Додати коментар

  • Веселовский Паниковский9 липня 2015 07:50
    Упс ! Відповісти
08 07 2015 16:22
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ