RSS
CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Дороги як влада, а влада як…

Одного разу спитав учень Майстра: - Довго чекати на зміни до кращого? - Якщо чекати, то довго! - відповів Майстер.

Вже з першим сходом снігу, зійшов і асфальт з дороги. І не важливо з якої, чи з відремонтованої до Євро-2012,  чи латаної-перелатаної місцевими автодорами.

І кому до цього діло. Чи нищать своє взуття  громадяни, чи ламають свої авто водії. Всіх все влаштовує. Мільярди наших коштів змило з шляхів,  як гріхи з грішного тіла свяченою водою.

Акциз, закладений в кожному літрі пального, призначений на утримання автодоріг, вилито у вибоїни та ями. Хто винен у цьому? В першу чергу ми з Вами. Це ми мовчимо, коли бачимо неефективне використання бюджетних коштів на поточні ремонти доріг. Це ми з вами не вимагаємо від влади, будь – якого рівня, контролю за якістю виконання робіт. Та це ж ми з вами вибрали таку владу, зате і маємо такі дороги.

Корупція з’їла в нашій державі  все:  надію на краще, віру в щастя, розум і бажання гідно жити.

Шляхи, це лице держави, лице міста чи села, це лице господаря.

Не в Європу нам потрібно іти, ми вже там є, нас шість мільйонів виїхало за часи незалежності, а Європа потрібна нам  тут, де живемо. Тільки відкриють кордони в Євросоюз, ні однієї молодої талановитої людини тут не зостанеться. Всі виїдуть туди, де краще життя, там де видно дорогу життя.

Шановні чиновники, як ж то потрібно не любити свій народ, щоб довести  до такого занепаду, скільки вам ще потрібно для щастя, щоб хоч трохи того добра перепало звичайним людям.

Ми чуємо тільки голослівні заяви та декларації про наміри, а де результат. Це, що ви бачите під ногами, і є результат вашої роботи. А може Ви нічого не бачите, задерши від пихи свою голову?

Шановні дорослі, якщо Вам не миле життя, то дайте нам, молодим, пожити, не голосуйте за тих, хто називає себе українцем, а голосуйте за українців в душі, дайте можливість мудрим і талановитим будувати нашу державу.

Шановні вчителі, не ставте оцінок за гроші, тим, хто не вчиться, бо ми усі через це терпимо, коли такі учні прийдуть до влади.

Шановні чиновники, не балотуйтесь вже більше на виборні посади, і ми не виставлятимемо до вас претензій. Ми, молоді, відбудуємо дороги і відбудуємо нашу Державу.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

20 03 2013 11:26
ТЕГИ: , дороги, гроші,
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ