RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Добровольців знекровлено. Порошенко може спокійно приймати умови Путіна

Десять днів тому я опублікував текст "Навіщо Петро Порошенко знищує добровольчі батальйони?", в якому висловив крамольне припущення: "українська влада боїться українських добровольців не менше, а то й більше, аніж сепаратистів та Путіна разом узятих. І свідомо планує операції так, щоб добровольчі батальйони зазнавали великих утрат". 
Добровольців знекровлено. Порошенко може спокійно приймати умови Путіна Іловайськ. Фото: facebook.com/dostali.hvatit

Дозволю собі ще одну цитату з власного тексту: "Добровольчі батальйони – бар’єр, який здатен перешкодити Порошенкові домовитися з Путіним – на умовах Кремля".

Власне, все так і сталося. П'ять добровольчтх батальйонів були укинуті у Іловайський котел, де їх методично знищували російські війська. Потім Петро Порошенко нібито домовився з Москвою про створення коридору, по якому бійці мали вйти з оточення. Однак, українці почали організований відступ, по їхніх колонах ударили росіяни. 

"Відповідальним за відправлення гуманітарного конвою з вивезення поранених, бійців, які потрапили в оточення, є Міністерство оборони. Згідно з домовленістю, якої досягнув Президент України для надання коридору для виходу із оточення бійців, було визначено час з 6:00 до 10:00. Станом на 17:00 жодна машина гуманітарного конвою до бійців, які перебувають в оточенні в селищі Червоносельське не прийшла. Пояснень 11-годинної відсутності конвою не дають", - розповів учора комбат "Донбасу" Семен Семенченко. 

"Станом на 16:00 (суботи - авт.) позиції бійців, які перебувають в Червоносільське стали обстрілювати з мінометів і снайперської зброї, тим самим примушуючи бійців здатися в полон", - додав він.
 
Точна кількість жертв поки що не відома, однак, не виключено, ми зазнали найбільших однаразових втрат за усю війну. Чимало бійців потрапили у полон... "Наші поранені станом на вчора були не в "ДНР", а в полоні у 137 полку 32 дивізії РФ і 9 танкової бригади РФ. Рани оброблені, знущань не було", - повідомив Семенченко.
 

Схоже на те, що операція із знищення добровольчих батальйонів була ретельно спланована - саме як прицільний удар по добровольчих батальйонах та з метою деморалізації українських бійців загалом. 

"При переговорах десантники (російські - авт.) заявили нашим бійцям, що мовляв, їх би давно передислокували, якби не ми. Вони нас чекали впродовж усього дня на тому місці, де мала пройти колона", - стверджує Семен Семенченко. 
 
Фактично, українські влада віддала добровольців на поталу росіянам.
 
Одразу після того, як це сталося, Володимир Путін озвучив свої умови миру. Йдеться, ймовірно, не про створення окремих державних утворень ДНР та ЛНР, як поспішили повідомити колеги, а про федералізацію України та окремий статус Донбасу в Україні. З гарантованою квотою для Донбасу у центральних органах влади. Цього достатньо, щоб надовго, якщо не на завжди перекреслити будь-які перспективи європейської та атлантичної інтеграції України та прив'язати її намертво до Росії. 
Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

31 08 2014 15:02
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ
No articles
СТАТТІ