ПОЛІТИКА БЛОГИ

Децентралізація через Мінські домовленості - це розвал країни

Ось політолухи вже поспішають пояснити, що децентралізація - це шлях до миру.

Як на мене, така постановка питання - не більше, як шкідлива балаканина.

Яка децентралізація? В чому вона полягає? У передачі вирішення якихось питань до компетенції місцевої влади в регіонах? Чи в передачі грошей на вирішення цих питань? Чи в передачі права збирати самостійно податки і вирішувати, як їх витрачати?

Ось говорять: народ підтримує децентралізацію. Наскільки? Аж так, що Крим повернеться чи просто до тієї міри, що будуть готові платити більше аби лиш не центральному уряду, а місцевій владі?

Чи це лише все для того, щоб на Донбасі могли поставити пам'ятник "Моторолі" зі Сталіним, а в Києві прокуратура розповіла на це про "примат права"?

Децентралізація через Мінські домовленості - це розвал країни. А Порошенко і ті, хто допомагає йому вдихнути все це, просто сподіваються, що скористаються іміджем миротворців, а після того - хоч потоп. 

Ясно, що все це може не турбувати дядечок і тіточок з Вашингтону і Брюсселю. Але як це може не турбувати тих, хто збирається жити в Україні?

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

29 06 2015 12:56
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ