RSS
CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Чи кожен із нас залежний від інформації?

Чому людина годинами сидить за комп'ютером в інтернеті? Чому вона дивиться телебачення кожного дня? Чому нам некомфортно, коли ми нічого не робимо?Чому під час нудних пар хочеться малювати в конспекті?
Ми не можемо прожити без інформації і як би не старались від неї втекти  - вона всюди. В теперішньому світі важко уявити, як жили навіть наші батьки без таких простеньких зручностей, як навіть стаціонарний телефон, не говорячи про мобільний. Про більші і серйозніші речі не варто й уявляти, адже двадцять років тому навіть і не могли подумати про те, що, наприклад, майже всі будуть мати доступ до Інтернету(тоді ще й навіть не знали про таке).
Більшість активних жителів планети користуються благами цивілізації чималий період їхнього життя і звичайно, звикають. Тобто наша звичка до сприймання великої кількості новин, картинок, музики та відео - набута. Цікаво подивитися в цьому плані на літніх людей - вони можуть легко обходитися без сучасних зручностей і при цьому комфортно себе почувати.

Цікавий факт: подивіться уважно на людей які вас оточують протягом дня. У кожного з них є ступінь залежності від поступаючої інформації. Знайдуться такі, що постійно клацають на телефоні, інші постійно сидять в Інтернеті, вільно по ньому "гуляючи" від сайту до сайту, а ще інші годинами дивляться телевізор.  Це вважається першою стадією серйозної хвороби, коли проведення часу за джерелом інформації стає способом життя. До речі, інтернет-залежність 5 років тому офіційно визнали хворобою. Але не можна сказати що тільки вони залежні від інформації. Уявіть якщо людина проживе в лісі на два тижні без нічого. Вона ж трошки "одичавіє". А щоб уникати такого процесу, більш за все почне творити.  Це значить що інформація формує нас як людину.

Інша форма залежності від інформації буває тоді, коли людина не приймає інформацію, а віддає. Це той, хто не може сидіти на місці і тримати якісь новини, творчість або секрети в собі. Йому говорити, показувати, виступати перед іншими, як найбільше самореалізуватися на людях чи в Інтернеті. Таких людей мало, але вони дуже цікаві.

Всі погодяться з прислів'ям "Що занадто - то не здраво" і на цьому можна зробити висновок. Звичайно ж потрібно комбінувати свій час так, щоб ніяка справа, окрім корисної, не стала вашим способом життя.

 

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

06 09 2013 09:11
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ