RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Чи готова Україна до страйків проти "соціального геноциду"?

Середня тривалість життя середньостатистичного чоловіка в Україні – 62 роки. Вийти ж на пенсію Уряд йому дозволить лише у 65! Тисячі «мертвих душ» будуть «допрацьовувати» кілька років, аби отримати свою сміхотворну пенсію! Такою шоковою терапією Кабмін планує зекономити аж 4,3 мільярда гривень! Ще Уряд хоче ліквідувати стипендії, ряд соціальних пільг, яку ні яку безкоштовну медицину, підвищити плату за комунальні послуги. Нам пропонують не затягнути паски, а затягнути удавку! І думаю, що вже не за горами масові страйки та акції протесту.

Вчора Парламент ухвалив Програму діяльності Уряду. Не персоніфікований документ, який пропонує всі реформи роботи за рахунок простих людей. Як висловився сам прем’єр-міністр, ніхто не говорить про покращення життя в найближчі роки, головне – це вижити. І дійсно, українцям залишається лише боротьба за власне виживання. Бо як на мене, на кишеню кожного з нас оголошено полювання. Тепер ми будемо відповідати за те, що золотовалютні резерви обвалилися нижче 10 мільярдів доларів; збитки від війни з Росією склали трильйон доларів; ВВП впав на 7%...

Аби компенсувати ці втрати українцям пропонують, точніше змушують, включити режим економії. Програма Уряду вдарить по держчиновникам, в тому числі по прокурорам, співробітникам МВС – їх звільнятимуть, а хто лишиться, тим трохи збільшать зарплату. На пару десятків доларів. Думаю тоді біля держустанов будуть вишиковуватися черги з тих, хто хоче працювати на свою країну. Єдине що добре, так це те, що кількість нардепів може скоротитися до 150.

Тоді, коли ми говоримо про боєздатність України, Кабмін подумає над тим, аби скоротити Нацгвардію, а мобілізованим буде платити не держава, а підприємства, де вони працюють! Нонсенс! Думаю після такої ініціативи охочих послужити вітчизні в рази «збільшиться». Військовослужбовцям скоротять грошові виплати, які і так часто не виплачуються!

А тепер про те, що торкнеться кожного з нас. По-перше, це чергове значне підвищення плати за комунальні послуги. Це вимога МВФ, з яким наш прем’єр дуже здружився. По-друге, нас хочуть позбавити безкоштовної медицини. Так, вона давно такою не є, але уявіть, що буде, коли вона стане платною. Освіту теж планують зробити платною, студентам не платити стипендій, а термін навчання в школах скоротити до 9 класів!!! Це те на чому економити категорично не можна!

Пенсіонерів теж очікують сюрпризи. Уряд хоче зупинити індексацію пенсій, обмежити виплати працюючим пенсіонерам. От мені цікаво, чи думають наші урядники хоч інколи про те, як мільйони пенсіонерів живуть на тисячу гривень?! І це у них хочуть забрати!

І так 120 аркушів тотального «соціального геноциду», який рекомендує провести Мінфін.

«Проковтнути» це ми не зможемо і не хочемо. Очевидно, що в Україні назріває соціальне невдоволення. Вчора я, як перший заступник голови Комітету ВРУ з питань соцполітики, зайнятості та пенсійного забезпечення зустрічався з представниками профспілок. Вони також обурені цими рішеннями і вже готові захищати інтереси українців.

ТОМУ АНОНСУЮ. Я спільно з профспілковими рухами, яким саме зараз час активізувати свою роботу та вийти на політичну арену, готовий організувати та очолити попереджувальні страйки проти «соціального геноциду». Думаю, що не один регіон підтримає акції протесту. Бо ніхто не хоче, аби в його кишеню залазили і витягали останнє.

Оригінал: facebook.com/kaplins

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

12 12 2014 17:35
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ