RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Чому мітинг?

Буде нас більше 100 тисяч - будемо діяти по плану "А". Буде менше - доведеться озвучити план "Б".

1. Бо в європейських країнах люди виходять на вулиці, якщо політики не приймають потрібні їм рішення. Ми не маємо права мовчки дозволити Межигірській мафії вкрасти наше майбутнє. Мовчанка заохочує диктатуру. Ця демонстрація потрібна і Україні, і Європі. Але в першу чергу - кожному, хто відчуває себе вільною людиною.

2.Чому 24 листопада?

Бо саме тоді, після завершення засідань ВР, стане остаточно ясно, чи справився український політикум з умовами для євроінтеграції.

3. Що робиться для підготовки?

Режим буде максимально обмежувати приїзд на акцію людей з інших областей. Тому дуже багато залежить від активності жителів столиці. Ініціатива "Третя Українська Республіка" роздає в Києві 500 тисяч запрошень на акцію, поширює 300 тисяч газет, запрошує відомих українських громадських діячів та музикантів висловитися на підтримку акції. Не менше роблять і лідери парламентської опозиції.

4. Як почнеться акція?

Ми збираємося в 12-00 біля пам'ятника Т. Шевченку і йдемо з національними та європейськими прапорами по Хрещатику до Європейської площі.

5. Що там відбудеться?

Залежить від тебе і інших активних громадян. Буде нас більше 100 тисяч - будемо діяти по плану "А". Буде менше - доведеться озвучити план "Б".

 

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

18 11 2013 16:14
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ