RSS
БІЗНЕС & ФІНАНСИ БЛОГИ

Чому більшість людей не шукають підробітку?

Чому більшість людей не шукають підробітку? Фото: AFP

Більшості людей подобається сама ідея додаткового підробітку. Підробіток – це  додатковий дохід, від якого  ніхто, мабуть, не відмовиться. Дохід, який можна заощадити, інвестувати чи витратити на будь-які забаганки. Це "знайдені" гроші, принаймні на початку, доки  вони не стають звичними і не вписуються у щоденні витрати.

Але як і будь-що інше, цей додатковий дохід має свою ціну: вільний час, який залишається після основної роботи.

Власне, тут ми і доходимо до причини, чому більшість людей не шукають додаткових підробітків – тому, що вони потребують часу і зусиль.

Якщо ви працюєте 40 годин на тиждень на постійній роботі, решту часу ви можете провести, як вам заманеться. І в оце "заманеться" , як правило, не входить бажання попрацювати додатково. Окрім того, зазвичай доводиться трохи почекати, доки додатковий підробіток починає приносити дохід. В теорії, ці попередні затрати часу і зусиль виплатяться вам пізніше, коли додатковий заробіток стане регулярним.

Що ж відбудеться тоді, коли підробіток починає набирати обертів? З власного досвіду можу ствердити: він почне забирати все більше і більше часу.  От тільки віддавати цей час ви станете все охочіше і навіть деколи з задоволенням, якщо зрозумієте, що він виплачується.

Що можна порадити людям, які шукають додатковий підробіток?

  • 1.     Виберіть заняття, яке вас дійсно цікавить. Якщо ви будете ненавидіти свою додаткову роботу, ви ніколи не досягнете успіху (принаймні, точно не станете щасливим). Пам’ятайте, вам доведеться жертвувати вільним від основної роботи часом – то ж ваше заняття повинне приносити вам задоволення.

  • 2.     Виберіть заняття, що володіє потенціалом до зростання. Якщо ви виберете справу, яка може перерости у малий бізнес, ви вчините вірно. Погодьтесь, є різниця: підробляти вихідними продавцем у супермаркеті чи розбудовувати свою справу (просувати веб-сайт, розробляти ландшафтний дизайн тощо). Звичайно, у другому випадку підробіток не почне виплачуватися негайно, але закладений потенціал до зростання вартий того, щоб почекати

  • 3.     Виберіть заняття яке у перспективі може перерости у повну зайнятість. Хоча більшість фрілансерів, які пишуть статті для веб-сайтів, ніколи не стануть повноцінними письменниками, але ж шанс завжди є, чи не так? Те ж саме стосується людей, які розкручують свій сайт, навчають іноземних мов, музики, танців, підробляють тренерами йоги тощо. Ваш підробіток – це ниточка, що зв’язує вас з заняттям, яке ви любите. Отож з часом було б непогано зробити це своєю основною роботою.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

21 09 2012 11:13
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ