Facebook iPress Telegram iPress Twitter iPress search menu

Червоний Рейх має бути знищений …

Червоний Рейх має бути знищений …
Червоний Рейх - Путінська Росія - тюрма народів, продовжує бути колискою світового фашизму з нацистською ідеологією «Русского мира»…

Почнемо здалеку, щоб усвідомити суть цієї цивілізаційної загрози  і зрозуміти про що йдеться.

Які природні ознаки притаманні фашизму як такому? 

Саме значення слова ФАШИЗМ (італ. fascio) - "зв'язка", "об'єднання"  різновид політичного режиму, а також радикальна авторитарна імперіалістична політична ідеологія, характерними ознаками якої є сильний культ особи, мілітаризм, тоталітаризм, імперіалізм та ідея єднання і мобілізації нації та держави проти ворогів, ідея постійної війни й панування! Тому ці ознаки, притаманні Гітлерівській Німеччині, відповідають  сучасній Путінській Росії. 

Виключно такі державні утворення культивують нацизм!

Що таке НАЦИЗМ (Націона́л-соціалі́зм)?  Із (Нім. Nazismus (від повного  нім. Nationalsozialismus), націонал - соціалізм у Німеччині, в СРСР це була прихована  під радянський соціалізм та сама політична ідеологія, яка базувалася на тезі про цінність нації (Німецької - Арійської чи Російської - Радянської),  її історичної ролі, мислення, культури, мови, усталених традицій  та її верховенства у процесі утворення (Німецької чи Радянської)  держави (Третього Рейху чи Червоного Рейху, нема різниці), спрямована  на подолання соціальних відмінностей та намаганню штучними інструментами створювати видимість національної єдності у різнонаціональних територіях чи країнах.

Тому ідеологи  нацизму, як такого, вважають усі території, які у певні історичні часи були  під їхнім впливом, як свої власні, а також, як додаткові землі для розширення фашистської держави. Як заявив Володимир Путін на церемонії вручень премій Російського географічного товариства: "... кордон Росії ніде не закінчується"

Фашистська концепція держави є всеосяжною, де людські  і духовні цінності за її межами  не можуть існувати, а тим більше мати значення. Таким чином, стає зрозуміло, що  держава,  де синтез і сутність її враховують усі нацистські цінності, де вона тлумачить, розвиває і посилює усе життя народу, як пазл у пазл лягає в історичну та сучасну діяльність московських  (російських) політичних різноутворень  та їх нацистської ідеології  "Русского мира",  яка була трансформована із історичної діяльності "Московського князівства", "Російської імперії", "СРСР"  та притаманна сучасній Путінській Росії постійно потребує розширення своїх кордонів. 

Не дивним є те, що сьогодні у світі багато академічних визначень, які використовуються політиками та нав’язуються цивілізованій політиці, отримали перекручене значення, яке необізнану людину збиває з пантелику у реальному житті, щоб визначити та зрозуміти  істинні брудні цілі особистого збагачення та злочинної діяльності таких замаскованих фашистів. Вони уміло прикриваються гуманними принципами демократії, здійснюючи агресивну експансію у світову політичну та бізнес систему заради власної незаконної наживи та домінування, супроводжуючи це звинуваченнями  усього цивілізованого світу та їх інститутів демократії.

Хто ж насправді може та має змогу використовувати такі практики перекручування реальних речей, маніпулюючи людською свідомістю, використовуючи, як основу, корпоративний устрій фашизму для досягнення своїх брудних нацистських цілей? 
Я вважаю, що це саме ті структури, у соціумі яких вони утворились і черпають енергію та ресурси, соціум яких з доісторичних часів культивує такі цінності як: домінування, брехня, хамство, неосвіченість,садизм, продажність, маргінальність, дикунство, людино- ненависть, підкуп та грабіжництво і т.д. …

Переконаний, що у сучасному світі без такого ресурсного забезпечення, такі політичні нацистські корпорації не змогли б собі  так вільно та впевнено й агресивно проникати у цивілізований світ та тероризувати його з середини!

Певну хибність у термінології визначень "фашизму" та "нацизму", як виключно гітлерівського прояву,  викладено у багатьох відкритих джерелах значень цих термінів.

Історичні підвалини "фашизму", як устрою для культивування ідеології "нацизму", породжені ще з диких часів існування азіатсько-північносхідних утворень та їх трансформування у васальську московську орду, Російську імперію та СРСР, ще  далеко до часів "зачаття" Третього Рейху! Саме німці вчились у СРСР принципів будівництва та функціонування концентраційних таборів та російських садистських камер допитів.

Ці історичні нацистські "русские скрепы" стали підвалинами для сучасної транснаціональної терористичної корпорації ФСБ РФ, яка, узурпувавши  владу в Російській Федерації, отримала колосальні можливості ресурсного забезпечення з національних багатств Росії для укріплення своєї фашистської корпорації у цивілізованому світі.

Після розвалу СРСР "золото партії" потрапило в руки, стержня комуністичної СРСР - вищого керівництва КДБ СРСР та її розвідувальних органів! Також їм залишилась агентурна сітка, зв’язки та майно за кордоном, в тому числі і у сателітів РФ, чотирнадцяти союзних республік, які відійшли у вільне плавання!

Отямившись від такого політичного краху російської колиски фашизму - СРСР, генерали КДБ, організувались  у структурі ФСБ РФ та взяли реванш у РФ в 1999 році, поставивши на чолі Російської Федерації свою людину - підполковника органів КДБ Путіна. На сьогодні структури ФСБ РФ захопили усі політичні, релігійні, громадські інституції, узурпували владу в Російській Федерації та підпорядкували усі економічні структури, щоб нещадно розкрадати  багатства народів у Російській Федерації заради власної наживи та пропаганди нацистської ідеології "Русскаго мира".

Російської Федерації, як держави в академічному значенні - де - юре нема, де-факто, це є митрополія ФСБ РФ! 
https://plus.obozrevatel.com/ukr/crime/takoi-derzhavi-yak-rosijska-federatsiya-ne-isnue-yurist.htm

Ця ФСБешна команда продовжила знищення самоідентичності народів у Російській Федерації до рівня  місцевого музейного фольклору, а левова частина громадян Російської  Федерації споєна оковитою, надра варварськи розпродують, ліси нещадно дорізають, народ люто дограбовують , тримаючи його в тумані російської  пропаганди  та супроводжуючи це нацистською риторикою про світову загрозу "Русскому миру". Мілітарізація країни іде повним ходом з колосальними витратами народного б’юджету.

Саме ця фашистська ФСБешна структура, враховуючи помилки в діяльності Третього Рейху та перегини у Німецькій нацистській політиці, удосконалившись та пристосувавшись під сучасні тенденції цивілізованого світу, стала глобальною транснаціональною терористичною корпорацією, яка шляхом військового тиску та відкритої агресії, політичної корупції, втручання у вибори незалежних держав, активним розповсюдженням російської брехливої пропаганди та шляхом економічного тиску на незалежні країни, використання агентурної мережі колишнього КДБ СРСР для підкупу політиків та їх шантажу, насаджує нацистську ідеологію "Русского мира"  у всьому цивілізованому світі та руйнує підвалини світового цивілізованого демократичного  устрою.

Створені у "Червоному Рейху" Війська інформаційних операцій  ФСБ РФ, стали зброєю масового брехливого інформаційного ураження, дезінформації та пропаганди, втручання у виборчі процеси, кібератак на інститути влади і суспільно важливі об’єкти незалежних країн та втручання у внутрішні справи країн, через параліч їхньої діяльності!

Переконаний, що за світовим тероризмом стоїть  нацистське угрупування ФСБ РФ, що узурпувало абсолютну владу в  Російській Федерації, яке створило та фінансує ІДІЛ, застосовує заборонену хімічну зброю проти своїх опонентів, анексує національні території незалежних держав (Крим, Україна), яке веде відкриту агресію:
в Грузії ( Абхазія і Південна Осетія), Україні (окупована частина Донецької і Луганської областей з обласними центрами), Сирії, Вірменії (Нагорний Карабах), Молдові (Придністров’я); незаконно втручалась у 2016 році в референдум Брексіт у Великобританії,  вибори у США(2015,2019 р.р), вибори Президента України 2019 року ,  Референдум 2018 року в Північній Македонії;  кібератаки у 2017 році  на банківську систему України та урядові інституції, кібератаки у 2007 році на Естонію (банки та урядові інституції); заворухи у 2018 році  "жовтих жилетів" у Франції, штурм Капітолію в США 2021 рік  і т.д.

Історично відомо, що Другу світову війну розпочали саме дві нацистські держави у 1939 році : Фашистська Німеччина (Третій Рейх) та Радянський Союз (Червоний Рейх), що сьогодні "Червоний Рейх" категорично заперечує, посилаючись на брехливу  історію Радянського Союзу та Путінської Росії.

Історія нас вчить  не робити помилок сьогодні та в майбутньому. У нашій спільній світовій історії вже є живий болючий приклад: коли  у 30-х роках фашистську Німеччину  політики цивілізованих країн старались умиротворити. Таке умиротворення, виявилось хибним та призвело до Другої світової війни з десятками мільйонів жертв.

Тому  нацизм у будь-яких його прихованих  формах, має бути знищений у корені. Фашистську Німеччину знищено, а Червоний Рейх продовжує своє існування і світовий терор до сьогодні! Carthago delenda est! ("Карфаген має бути зруйнований").

Тільки розвал тюрми народів - Путінської Росії - забезпечить мир у всьому цивілізованому світі та демократичний розвиток народів Російської Федерації, їх процвітання і гідне співіснування.

Україна повинна відіграти ключову роль у цьому цивілізаційному виклику в кооперації із цивілізованим світом .

Червоний Рейх, як колиска світового фашизму, має бути знищений. І на вільній землі мають постати народи вільні від російського нацистського ярма.

Андрій Хома

Авдіївка: як росіянам вдалося витіснити українців з міста. Якби союзники України вчасно надавали потрібні боєприпаси, цього б не сталося – Дональд Гілл
Авдіївка: як росіянам вдалося витіснити українців з міста. Якби союзники України вчасно надавали потрібні боєприпаси, цього б не сталося – Дональд Гілл
ЄС має 5 способів, щоб допомогти закінчити війну в Україні. Але на заваді стоять чи то втома від України, чи то втома від Орбана – Politico
ЄС має 5 способів, щоб допомогти закінчити війну в Україні. Але на заваді стоять чи то втома від України, чи то втома від Орбана – Politico
російські шпигуни повернулися, і вони небезпечніші, ніж будь-коли. кремлівські спецслужби зробили висновки зі своїх помилок – The Economist
російські шпигуни повернулися, і вони небезпечніші, ніж будь-коли. кремлівські спецслужби зробили висновки зі своїх помилок – The Economist
Розповідь чеського волонтера з Мар'їнки. Та як непальці воюють за росію – Дональд Гілл
Розповідь чеського волонтера з Мар'їнки. Та як непальці воюють за росію – Дональд Гілл
Світ знову зазнав поразки. Захід може не хотіти війни, але війна стоїть на його порозі – Девід Патрікаракос
Світ знову зазнав поразки. Захід може не хотіти війни, але війна стоїть на його порозі – Девід Патрікаракос
Капітуляція США у підтримці України призведе до нової війни. А Європа розділиться – Сем Грін та Едвард Лукас
Капітуляція США у підтримці України призведе до нової війни. А Європа розділиться – Сем Грін та Едвард Лукас
Привид Трампа спровокував страх та рішучість в Мюнхені. Європа стурбована і обурена, але не знає, що робити далі – огляд західних ЗМІ
Привид Трампа спровокував страх та рішучість в Мюнхені. Європа стурбована і обурена, але не знає, що робити далі – огляд західних ЗМІ
Відхід з Авдіївки – чому та як. Попри всі зусилля Трампа пересічні американці підтримують надання допомоги Україні – Філліпс О'Брайен
Відхід з Авдіївки – чому та як. Попри всі зусилля Трампа пересічні американці підтримують надання допомоги Україні – Філліпс О'Брайен
ТОП ЧИТАЮТЬ КОМЕНТУЮТЬ
No articles
СТАТТІ
ЄС має 5 способів, щоб допомогти закінчити війну в Україні. Але на заваді стоять чи то втома від України, чи то втома від Орбана – Politico

ЄС має 5 способів, щоб допомогти закінчити війну в Україні. Але на заваді стоять чи то втома від України, чи то втома від Орбана – Politico