RSS
CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Чергова перемога над МАФами у Святошинському районі міста Києва!

Незаконно встановлений МАФ демонтовано

В період часу з 19:00 по 22:00 12 липня 2013 року біля будинку № 1/9 по вулиці Львівська в Святошинському районі міста Києва було встановлено малу архітектурну форму (далі – МАФ).

Дізнатися про законність встановлення зазначеного МАФу та наявності відповідної дозвільної документації мені, як громадському інспектору благоустрою міста Києва, не вдалося, оскільки громадяни, що знаходяться в ньому відмовилися спілкуватися та надавати будь-яку документацію.

Припускаючи, що даний МАФ було встановлено без жодної дозвільної документації, а відтак незаконно, я відразу ж, керуючись ст. 41 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", Правилами благоустрою міста Києва, звернувся з відповідною заявою до Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської державної адміністрації. В зверненні попросив терміново організувати перевірку вказаних вище даних та за результатами перевірки вжити всі необхідні заходи з метою недопущення порушення чинного законодавства та правил благоустрою міста.

І результат не забарився! Даний МАФ зник вже до кінця липня. Вдалося не допустити чергове самовільне захоплення прибудинкової території, за яку, доречі, сплачують мешканці цього ж будинку власні кошти.

Загальна картина з МАФами в районі та по місту суттєво не змінилася, хоч робота і з боку міської влади, і з боку громади міста триває без зупину та перерви на літню відпустку. Проте на один незаконно встановлений МАФ в Святошинському районі стало менше. В даній ситуації спрацювала моя громадянська позиція та швидка реакція державного органу.

Тож, бій триває, далі буде…

 

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

16 08 2013 11:38
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ