RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Час тікати настав

Звернення до тих, хто залишився
Вам, осколкам гнилої системи, пишу це, але усвідомлюю, що ви не зрозумієте. Але все одно пишу, щоб ви потім не казали, що вас не попереджали. У вас зараз ще є унікальна можливість піти. Піти, якщо не достойно, то хоча б тихо. Не чіплятися за крісла, кабінети і посади, до яких ви звикли за ці роки. Не чекати, поки за вами прийдуть і відірвуть від них, тому що ви дістали. Ви більше не потрібні нам. Ви не потрібні нашій молодій країні і ви вже не будете паразитувати на нашому тілі. Час нам прощатися.

Знаю, ви ще вірите, що знову все стане по-старому, уляжеться. Не стане. Не уляжеться. Ви намагаєтеся тиснути на голови, які піднімаються, але вони піднімаються ще дужче, а згодом і коліна наші відриваються від землі. Ви відчуваєте себе частиною сильної системи. Ви думаєте, що систему не перемогти, але ви не система - ви шайка рабів, якій колись дали батоги і право бити інших рабів. І ви били, отримували посилену пайку і тягнули все, що погано лежить. Ви тупіли із кожним днем, тому що вас годували і давали набивати кишені.

Ваші мізки атрофувалися. Ви звикли гавкати за командою і тікати в будку за наказом. Більшість із вас настількі отупіли, що навіть не здатні вивчити мову своєї країни. А ми вчилися. Всі ці роки ми вчилися жити без держави. Ми жили без освіти, без медицини, без соціалки, бо ви все крали. Ми навчилися жити без вас. Народилося і виросло покоління вільних людей. Не рабів. І вам, рабам із батогами, нас не зрозуміти, а не те що перемогти. Ми навчилися із вами боротися. Ми вигнали вашого пахана і зараз виганяємо вас. Ви ще можете піти самі, бо, якщо не підете, ми навчимося вас знищувати. І не треба розповідати нам про свій цінний досвід і о те, що ми без вас не проживемо. Нам того лайна не треба.

Ви нічого не вмієте, окрім того, як заглядати проміж ноги тому, хто стоїть на ваших плечах і підбирати крихти, що звідти падуть. І не кажіть, що не всі серед вас такі. Всі, всі без виключення. Бо ви перемолювали всіх, хто попадав до вас у систему, а тих, хто не ламався, випльовували. Тікайте, поки є така можливість. Багато вашіх вже повтікало, дехто, хто розумніший, навіть готувався до цього заздалегіть. Ви ж свої гроші і своїх дітей пакуєте за кордон. Відправляєте, бо на підсвідомому рівні розуміли, що настане час тікати. Так от. Час тікати настав! 

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

29 06 2014 11:36
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ