RSS
БЛОГИ

Чак Норіс – наш кандидат

Сьогодні по дорозі на роботу чув телефонну розмову студента (її всі в маршрутці чули), він розмовляв зі своїм товаришем. Той певно запитав щось про вибори і про кандидатів, бо у відповідь почув: "та напиши там внизу Чак Норіс і постав хрестик".
Чак Норіс – наш кандидат Фото: deviantart.net

- Та це не свідомо! - скажуть свідомі. Так ми нічого не змінимо – скажуть міняли. То тебе влаштовує нинішня влада – скажуть "опозиціонери".

Ні не влаштовує, але так ми нічого не змінимо – скажу я, бо неможливо виграти у шулерів за їхніми правилами.

Я не піду на вибори бо знаю, що мій голос, сказаний в такий спосіб, нічого не вартий. Він не вартий навіть тієї гречки і тих парасольок, що так щедро роздають кандидати. Я взагалі не розумію, як можна називати виборами всю цю клоунаду з "єдиними", "покращувачами" та "мрійниками" які навіть не приховують своєї зневаги до людей. Я переконаний, що жоден з них навіть не розглядає можливості реформ, для встановлення нормального життя в країні - їм це просто не вигідно.

Я не голосуватиму, бо пройде тиждень чи два, і про ці вибори забудуть! Бо в наших ЗМІ далі ставитимуть ляпи Януковича – видаючи це за новини. Бо люди на кухні знову жалітимуться на владу, бо ціни знову зростуть. Бо молоді сім’ї далі винайматимуть квартири без надії на власне житло. А "переможці" будуватимуть високі паркани навколо своїх нових палаців.

А ще я думаю, що кожен хто йде голосувати – знає, що нічого від того не зміниться.

Але та клята "надія" заставляє вірити - змалечку в Миколая чи діда Мороза, а з повноліття - у вибори та іншу демократію.

P.S. Я не ходжу на вибори і я цим не пишаюся, просто не бачу потреби.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (2) +

Додати коментар

 • Fastiv Biz Dovidka22 жовтня 2012 22:53
  http://fastiv.biz/blognote/2012/5881/ne-pitaite-mene-pro-vibori-ne-p%D1%96du
  Перепостили вашу статтю. Цлком поділяємо таку позицію. Відповісти
 • Ax23 жовтня 2012 23:25
  Вибір жлобів.
  Жлоб від іншого вимагає більше ніж від себе. Від себе він навіть не вимагає робити вибір.
  1) Навіть серед покидьків один буде меншим злом - тобто вибір треба робити завжди.
  2) Є речі, які [***] треба робити (наприклад якщо людина тоне то потрібно хоч покликати на допомогу) і якщо Ви це не робите то псуєте свою карму (тут "карма" умовно, чи можна сказати - долю нащадків). Навіть якщо Ви впевнені, що Ваша дія мізерна Ви [***] повинні її зробити щоб зняти з себе відповідальність (очистити карму).
  3) Якби Ви пішли на вибори то історія України була б інша (тут "Ви" - ті хто підтримує думку "не йти").
  4) Якщо Ви не хочете копирсатись в лайні ( розбиратись в кандидатах) то [***] запитайте в людей яких поважаєте і швидко зробіть вибір.
  5) Ви можете помилитись але "менше зло" дає шанс поступово наблизитись до кращого, в будь якому випадку варіант не йти є гіршим..Це вибір міщанина який від іншого вимагає завжди більше ніж від себе. Щоб була рівність від себе треба вимагати більше бо своє виглядає більшим тому здається, що вже досить ... а ні - ще треба.
  6)Якщо Ви вважаєте що будете діяти радикальніше то п.5 все одно залишається дійсний. Відповісти
17 10 2012 12:39
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ