ПОЛІТИКА БЛОГИ

Брехня від свободівки, нардепа, голови Львівської ОДА

Те, що Ірина Сех, злісна порушниця Конституції України, наважилася прийти на програму "Люстрація", що відбувалася у цю неділю на телеканалі ЗІК робить їй честь. На жаль, жодних висновків з критики громадськості, запекла у власній правоті свободівка не зробила. Натомість, в цілком "фірмовому" партійному стилі вона встигла за 2 години навішати чимало ярликів і звинувачень на інших.
Брехня від свободівки, нардепа, голови Львівської ОДА Ірина Сех. Фото: Мирослав Пархомик/facebook.com

Одним з питань, котре поставили на ефірі стосувалося коментаря на тему, чому в обхід законної процедури аукціону Голова Львівської ОДА надала своїм розпорядженням право на розробку технічної документації для передачі в оренду 78 га водного плеса у Бродівському районі. Експерти на програмі вказали, що згідно висновку юридичного відділу Львівської ОДА , таке розпорядження йде в розріз із законодавством України і підписувати його означало чинити службові злочини.

І тут важливо навести пряму мову оригіналу, тобто, пряму мову  Ірини Сех. Кожен, хто відкриє запис у ютубі може впевнитися у цьому : "Не перекручуйте. Підприємцю, який має право власності на усі гідрологічні споруди, і на звернення чи ваше чи того депутата ЛОР працювала комісія прокуратури, і на всі звинувачення Остапа Дроздова і Олександра Ганущина є нікчемними. Я не порушила жодного пункту українського законодавства. ...  Працює сьогодні службова комісія, і є результати. Працює прокуратура, і на жаль, висновки юриста, є певним чином не професійними, на жаль, законодавство в тому напрямку є таке хитке. Юрист помилився. Юрист був неправий, прокуратура це встановила"

Проте тут Ірина Ігорівна, які мінімум кілька разів сказала неправду. І ось докази. Прокуратура  вважає що порушення вимог Земельного та Водного Кодексу таки було. І свідченням цього є офіційний документ за підписом прокурора Львівської області  - Подання про усунення порушень вимог Водного та Земельного кодексів України та інших актів законодавства щодо розпорядження землями області та умов, що їм сприяють (фото) від 09.07.2014 № 05/3-358 вих – 14. Тобто прокуратура області справедливо вважає, що цим розпорядженням Ірина Сех порушила закон. Це вже як мінімум одна велика неправда, з уст обласної очільниці.

Окрім цього, якщо вчитатися в текст подання, то прокуратура аж ніяк не виправдовує дії голови Львівської ОДА, і зовсім не вважає, що юрист помилився. Навпаки, прокуратура небезпідставно вважає, що однією з причин, якої було допущене вказане порушення, стало те, що не враховано висновок юридичного відділу, згідно з яким проект розпорядження не відповідав нормам законодавства. Тобто прокуратура НЕ встановила, що юрист помилився. А це вже друга велика неправда, за допомогою якої за свої огріхи/корупційні дії  Ірина Сех вирішила перекласти власну відповідальність на когось.

І останнє. На сайті Львівської ОДА, де мало б бути вивішено розпорядження про проведення службового розслідування  нічого про це немає. То ж з великою імовірністю можна зробити висновок, що службова комісія,на  котру посилається у своїй полум’яній промові свободівка ще навіть і не створена.  Тож ніяких результатів «хиткого законодавства» і «непрофесійних висновків юриста» не встановлено.

Тож всі ці три неправди, сміливо можна вважати нічим іншим як брехнею у прямому ефірі з уст свободівки, нардепа, голови Львівської ОДА.

ПС. Щиро бажаю прокуратурі Львівської області, в разі якщо ОДА не задовольнить подання ( а так і буде, оскільки І.Сех вважає, що все законно) не просто подати до суду на скасування незаконного розпорядження, а ще й порушити кримінальне провадження за 365 ст. ККУ (Перевищення владних повноважень». Або як мінімум провести ретельну перевірку на предмет діянь, що підпадають під визначення під визначення «Корупція» у ЗУ «Про засади запобігання і боротьби з корупцією».

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

22 07 2014 14:06
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ