RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Боротьба з владою за іноземні гранти

Влада на сучасному етапі програє інформаційну війну недержавним громадським організаціям, які фінансуються "соросоподібними" за рахунок західних грантів.

Навчати жити за чужі гроші рівносильно зрощувати іноземні армії у власній державі.

Очевидно стає лише наступне: коли якась держава відкриває в Україні фонди, організації, рухи, починає роздачу грантів, то вона, перш за все, переслідує свої стратегічні цілі. Всі ці жалісливі декларації про нібито безкорисливу допомогу в розвитку української демократії з боку численних грантоїдів і їхніх покровителів – лише маскування справжнього бажання контролювати нашу державу. Західні фонди намагаються профінансувати такі моделі розвитку подій, які вигідні саме їхнім країнам. Ми ж повинні самостійно пройти шлях демократизації, без сторонньої допомоги, інакше ці зовні зрежисовані експерименти з експорту демократії для нас дуже погано закінчаться.

В Україні існує не одна сотня так званих "недержавних фондів", які під прикриттям благих намірів та демократичних програм, фактично займаються втручанням у наші внутрішні, суверенні справи.

Абсолютна більшість фондів лобіюють інтереси тих держав, на службі яких вони знаходяться. Ті ж, хто отримує закордонні гранти на політичну діяльність, виконують забаганки тих, хто їм платить.

Фінансування недержавних організацій, які існують на гранти, досягає масштабів, адекватних прямому втручанню у внутрішні справи України, тому й постає необхідність вивчення діяльності тих суб’єктів впливу на соціально-політичні процеси, що існують за рахунок закордонних спонсорів.

На думку багатьох експертів, найбільш вагомий вплив на політичні процеси в Україні, здійснюють національний демократичний інститут США, Міжнародний республіканський інститут США, "Будинок свободи", фонд "Євразія", німецький фонд Конрада Аденауера, міжнародний фонд "Відродження" інші. За обсягами та кількістю наданих грантів звичайно ж лідирують США.

Треба вже врешті-решт зрозуміти, що гранти надаються під політичні проекти, які замовляє сама фундація-донор і це не може не свідчити про залежність та заангажованість НДО.

Головний сенс і зміст діяльності сучасних НДО – створення в Україні інфраструктури і атмосфери, яка сприятиме успішному проведенню ідеологічної обробки населення у вигідному "гранто-донорам" напрямку.

Найбільш чітко результати діяльності НДО спостерігаються під час виборчих кампаній в Україні, що є свідченням політичної вмотивованості іноземних держав.

Слід звернути увагу на необхідність систематично вживати заходів, які забезпечуватимуть національну безпеку держави, не допустити втручання у внутрішні справи України, гарантуючи дотримання конституційних прав українських громадян.

Президент України, його адміністрація, Міністерство закордонних справ в свою чергу повинні інформувати міжнародну спільноту про реальний стан справ у державі, давати рішучу відсіч спробам іноземних посольств і організацій втручатися у наші внутрішні справи, диктувати принизливі умови, впливати через фінансовані закордоном організації на прийняття рішень на користь певної визначної політичної сили.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

13 05 2013 10:40
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ