RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Боротьба з російськими товарами. Коротко.

А якщо розібратися?
Зараз весь патріотичний, україномовний інтернет наповнений закликами, групами, спільнотами з боротьби з продукцією російських виробників. Більшість це підтримує але в суть не вникає.
Якщо поглянути на різні російські бренди, котрі завуальовані під іноземних виробників, не треба одразу кричати. що от не купимо їхній товарі переможемо Росію. Більшість товарів виробляється не в Росії, а отже і зарплати за їхнє виготовлення платять в інші країни. Але якщо ж виготовлено в Росії, там працюють прості люди, хіба вони винні у вибриках їхніх голів держави?
 
Друга і найголовніша сторона медалі. Чому Росія як держава, за вказівками її керманичів, може собі дозволяти знущання і погрози, а Україна ні? Чому ми, українці, маємо самі боротися з агресією інших держава, а люди, котрих ми обирали і тепер керують Україною, цього не роблять? 

Отже, вважаю, що всі ці акції повинні спочатку направлятися в бік президента, депутатів, міністрів, держави. А останні, вже повинні ініціювати відповідні дії.

Але, нажаль, в нашому геномі закладено код терпіння, що кожен сам за себе і хата з краю... Ми воліємо боротися з вітряками, проте не зробимо нічого конкретного і дієвого. Будемо філософствувати, жалітися і вигадувати різні бздури задля самозаспокоєння. Хоча, це вже інша тема...
Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (1) +

Додати коментар

  • Бробдінгнег14 вересня 2013 12:40
    "прості люди, хіба вони винні у вибриках їхніх голів держави?" А хто винен?! Хто голосує та "правильно" рахує голоси - саме цей простий народ.
    Теза про "геном терпіння" - це науково доведений факт?! Тєрпіли - це наші сусіди (бєларуси, московіти), бо в нас то козаччина, то гайдамаччина, то отаманщина визвольних змагань 1918-22 років, то ОУН та УПА, то Гельсінська спілка та дисидентський рух. Так що не треба перебріхувати, Тарасе.
    Відповісти
12 09 2013 08:14
ТЕГИ: Росія
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ