RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Блокада Криму не на часі

Криму треба дати все, щоб люди там не шукали альтернативу нашим ресурсам
В мережі часто чути думку про те, що ми повинні організувати повну блокаду Криму. Відсутність такої блокади навіть наводять як один з аргументів "Зради". Я от думаю, що не варто цього робити. Тобто, якщо точніше, то вже запізно і водночас ще зарано.
Блокада Криму не на часі Фото: omskpress.ru

Запізно, бо потрібно було робити це одразу після анексії. А може й під час. Це був би непоганий варіант. А ще зарано тому, що шок минув а в росії все ще є надто багато ресурсів, щоб зі скрипом в зубах, але пережити блокаду.

Організовувати її треба тоді, коли ми будемо мати реальну можливість повернути Крим в Україну. А до того часу, навпаки, варто посадити їх "на голку": наша вода, наша електроенергія, наші харчі. Треба постачати їм усе, крім того, що може стати нам альтернативою. Максимально сприяти тому, щоб вони не шукали альтернативу нашим ресурсам. Нехай почуваються в безпеці. Нехай живуть спокійно і розслаблено. Рівно до того часу, поки не з'явиться реальний шанс повернути Крим.

І от коли в росії почнуться реальні проблеми, коли недоімперія почне розпадатися, а рівень життя впаде до нульової позначки, тоді застосувати тотальну блокаду. Після того трохи почекати, щоб люди відчули усі "переваги" такого життя і врешті поставити ультиматум. І, звісно, більше ніякої автономної республіки. "25-та область" і ніяк інакше. Але до того часу Україна має стати зовсім іншою країною. Такою, за яку готові будуть воювати ті українські патріоти, котрі вирішили залишитися жити в окупації. Їм доведеться починати повстання зсередини.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

30 04 2015 15:45
ТЕГИ: Крим
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ
No articles
СТАТТІ