RSS
CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Без подвійних стандартів!

У ці доленосні для нашого народу дні викладачі та студенти Франкового університету вкотре підтвердили твердість переконань і високу культуру цивілізованого захисту свого волевиявлення, спираючись на свої конституційні права.

Сьогодні, 2 грудня 2013 року, на розширеному засіданні ректорату та профкому працівників Університету  було ухвалено рішення про підтримку Всеукраїнського політичного страйку та вимог учасників Євромайдану 1 грудня 2013 року. Університетська громада заявила, що рішуче засуджує провокаторів, які намагаються дискредитувати ідею мирних демократичних змін в Україні.

Академічна спільнота ЛНУ ім. Івана Франка звернулася до лідерів демократичних країн світу з проханням і надалі демонструвати солідарність з українським народом.

Представники Львівського університету закликали українських студентів, які стали ініціаторами і каталізаторами Євромайдану, бути зразком громадянської мужності та стійкості в мирному відстоюванні свого права на майбутнє європейської України.

Про свою підтримку й участь в акціях протесту на захист демократії в Україні заявила  Профспілка працівників Університету, яка представляє інтереси трудового колективу. З ініціативи профспілки задля чіткої координації дій працівників Університету й осіб, які навчаються, створено Координаційний центр національного спротиву ЛНУ ім. Івана Франка, який забезпечуватиме участь трудових колективів у заходах, організованих загальноукраїнським штабом національного спротиву.

Ми не вчимо своїх студентів подвійних стандартів. Наші студенти зробили свій вибір і ми його підтримуємо та поважаємо. 

Фото Олега Вівчарика

 
 
Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

02 12 2013 19:10
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ
СТАТТІ