RSS
CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Березу спиляють, лавки поставлять, а всюдисущі МАФи виявилися законними

Домігся довгоочікуваного оболонцями обстеження стану благоустрою будинку за адресою: Оболонський проспект, 34-а та території мікрорайону.

Домігся довгоочікуваного оболонцями обстеження стану благоустрою будинку за адресою: Оболонський проспект, 34-а та території мікрорайону.

До мене надійшло звернення від мешканців житлового будинку №34-а на  просп. Оболонському з проханням посприяти у вирішенні проблемних питань Оболоні: відсутності благоустрою прибудинкової території, з’ясувати законність платної стоянки біля магазину «Сільпо» навпроти шкіл №20 та №240, поклопотати про оновлення пішохідної та зеленої зони біля цих шкіл, а також домогтися демонтажу МАФів , що встановлені навпроти навчальних закладів на зеленій зоні. Громада неодноразово зверталася до органів влади з проханням вирішити зазначені проблеми благоустрою, проте, на жаль, отримувала від влади відписки або невиконані обіцянки.

Внаслідок звернення, комісія у складі представників підрозділів Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації за участі мешканців провела обстеження  стану благоустрою будинку №34 на Оболонському проспекті та зазначеної у зверненні території мікрорайону.

За результатами обстеження підприємству «Житлосервіс «Оболонь» доручено встановити лави для відпочинку в погоджених з мешканцями місцях, видалити суху березу біля будинку, відновити асфальтове покриття в арці будинку, посадити кущі і дерева та завести ґрунт на зелену зону під час осіннього місячника з благоустрою, узгодити з мешканцями питання ремонту вхідної групи першого під’їзду тощо.

Щодо питання платної автостоянки: територія біля магазину «Сільпо» не належить до прибудинкової території поруч розташованих житлових будинків №34-а,34-б, 36-д, 32-г на Оболонському проспекті. Також ця територія не належить до площі прибирання як прибудинкова територія. Ця територія неогороджена і не має спеціальних ознак платної автомобільної стоянки, а також не входить до переліку платних паркувальних майданчиків Оболоні.

Тож , якщо ця стоянка і діє як платна, то це відбувається всупереч закону. Але ця проблема стосується не благоустрою, тож будемо розбиратися зі стоянкою окремо: звернувся в Податкову інспекцію із запитом - чи сплачуються податки за діяльність парковки, а також до прокуратури Оболонського району з проханням припинити діяльність незаконного підприємства.

Третя проблема, із якою жителі зверталися до Бригинця – оновлення пішохідної доріжки.

Влада, на відміну від жителів, вважає, що пішохідна доріжка із залізобетонних плит у задовільному технічному стані. А зелена зона біля навчальних закладів №20 та №240 на час обстеження була незасмічена, газон покошений.

Четверта проблема – МАФи – тимчасові споруди, зазначені у зверненні, розміщено на підставі договорів про сплату  пайового внеску та довідок про функціональне призначення, виданих Департаментом промисловості та розвитку підприємництва. Одну тимчасову споруду встановлено без відповідних дозвільних документів. Її демонтаж планується провести в порядку черговості з урахуванням виробничих можливостей КП «Київблагоустрій».

Традиційно МАФи, проти яких виступає громада, виявилися «законними». Але чи змінить це ставлення до них оболонців? Навряд чи!

Як підсумок: деякі проблеми зі звернення оболонців влада таки обіцяє вирішити, але щодо вирішення іншої частини проблем - треба боротися далі.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

08 10 2014 14:00
ТЕГИ: Київ
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ