RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Бандитські розборки за участю осіб, що брали участь у захисті країни, є неприпустимими!

У Мукачевому загинув мирний житель. Ще четверо людей поранені. Не через обстріли ворожих бойовиків, на відстані більшУ Мукачевому загинув мирний житель. Ще четверо людей поранені. Не через обстріли ворожих бойовиків, на відстані більше ніж півтори тисячі кілометрів від лінії фронту.
Бандитські розборки за участю осіб, що брали участь у захисті країни, є неприпустимими! Фото: mukachevo.net

Закликаю представників місцевих еліт – не використовуйте українських захисників для вирішення своїх власних бізнесових питань!

Подібні речі мають назавжди закінчитись в нашій країні. Бандитські розборки за участю осіб, що брали участь у захисті країни, є неприпустимими!

Це призводить до дискредитації добровольчого руху в цілому, знижує рівень довіри суспільства до всіх захисників України, зводить нанівець досягнення нашого народу перед світовою спільнотою. Це ганьбить кожного українця, нівелює роботу кожного громадянина, яку ми провели з днів Майдану.

Тривожно, що на другому році війни нами досі легко маніпулювати, і цим вміло користаються регіональні еліти.

Наслідком чого є те, що українці стріляють в українців. Феодалізм як державний устрій, коли у кожного місцевого правителя є своя власна партія, своя «армія» і свій ручний депутат в законотворчому органі має назавжди піти в минуле – разом з часами Януковича і російською окупацією нашої країни. Неприпустимою є практика використання у власних інтересах та політичних іграх бійців добровольчих батальйонів. Незалежно від підпорядкування МВС, ЗСУ чи Нацгвардії, усі збройні формування виконують одне завдання, єдину функцію – захист громадян і збереження цілісності держави. 

Погано, що деякі депутати й громадські діячі не усвідомлюють, що вони тепер теж влада. На них рівна з Президентом, Кабміном та правоохоронними органами відповідальність за державу. І замість «робінгудства» вони мають днями і ночами створювати умови для того, щоб нарешті працював Закон – один для всіх й на всій території країни. 

Звертаюся до всіх громадян з проханням зберігати голови холодними, не піддаватись на спекулятивні заклики деяких політиків і громадських діячів. Пам’ятайте, що Україна у нас одна - це найголовніше, що всіх нас єднає і за що ми боремось. Переможемо тільки разом, а не розділені й розпорошені ніж півтори тисячі кілометрів від лінії фронту.

Закликаю представників місцевих еліт – не використовуйте українських захисників для вирішення своїх власних бізнесових питань!

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

12 07 2015 15:52
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ