RSS
БЛОГИ

Антикорупційний Майдан під стінами Генпрокуратури…

В середу, 16 грудня 2015 року біля будівлі Генеральної прокуратури України активісти ВГО «Українська Координаційна Рада» вимагали від Генерального прокурора України В. Шокіна виконати норми Закону України «Про очищення влади» та звільнити із займаних посад одіозних прокурорських представників режиму Януковича.
Нагадуємо нашим читачам, що активісти ВГО «Українська Координаційна Рада» є  співзасновниками всеукраїнського громадянського руху «Антикорупційний Майдан», метою якого є тотальне гоніння політичних  корупціонерів та сприяння  притягнення їх до кримінальної відповідальності. 
  Саме  конкретні дії пікетувальники вимагали від генпрокурора Віктора Шокіна, а саме: звільнити прокурора Чернівецької області Якимчука М.К., його заступника Мустецу І.В. та позаштатного працівника генпрокуратури  Дунаса Т.О..
  У людей постає питання, чому досі прокурором Чернівецької області працює, колишній перший проректор Академії прокуратури України Якимчук М.К., який згідно ч.3,ст. 1,ст.3 Закону України «Про очищення влади» мав бути давно люстрований та не допущений до керівних посад в органах прокуратури. Натомість він ще й обіймає керівну посаду в прокуратурі  Чернівецької області.  
  А в заступниках вибірково нелюстрованого прокурора Чернівецької області працює одіозний прокурор часів режиму Януковича Мустеца І.В., який здійснював процесуальне керівництво під час подій на Майдані 2013 -1014 рр. в Україні, переслідуючи активістів Майдану в Чернівцях. Чому він дотепер  не люстрований? Чому обіймає керівну посаду в прокуратурі Чернівецької області – скандували пікетувальники під стінами будівлі Генпрокуратури.
   Також у Генеральній прокуратурі України, на посаді Начальника  управління представництва інтересів громадян та держави в суді  працював одіозний представник режиму Януковича та «клану дунасів на Львівщині» - позаштатний працівник генпрокуратури Дунас Тарас Омелянович, ставленик та посібник одіозного ексзаступника  генпрокурора Олега Бочуна, часів «прокуратора» Яреми.
  Ці одіозні представники прокуратури безкарно сприяли узурпації влади режиму Януковича. Саме за їхньої діяльності у Чернівецькій області та на Львівщині безкарно проходили розправи над громадськими активістами та журналістами, порушувались права та свободи громадян.
    Саме тому активісти вважають, що у Генеральній прокуратурі України і надалі процвітає корупція і кругова порука, проводиться вибіркова люстрація  причетних осіб до режиму Яуковича прокурорів та усунення з посад неугодних прокурорів, не причетних до узурпації влади Януковичем.
   З пікетуючими активістами, під час акції, зустрілись представники  Головного управління кадрового забезпечення Генеральної прокуратури та управління внутрішньої безпеки та захисту працівників прокуратури на особистому прийомі та завірили, що вимомоги пікетувальників будуть розглянуті, будуть прийняті відповідні законні рішення стосовно прокурора Чернівецької області - Якимчука Миколи Констянтиновича, заступника прокурора Чернівецької області Мустеци Ігоря Васильовича, позаштатного працівника Генеральної прокуратури - Дунаса Тараса Омельяновича.  Далі буде…
 
Ігор Острозький
 
Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

18 12 2015 19:31
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ