RSS
CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Акція "FEMEN" як інформаційний привід для "Рейтерс"

Сьогодні вночі було проведено чергове шоу від колись епатажного жіночого руху "FEMEN". Після демонстрації своїх не зовсім пишних форм перед Ангелою Меркель та Володимиром Путіним, дівчата були настільки обурені нецікавістью з боку світових лідерів, що вирішили відзначитись під час візиту в Україну президента Білорусі О.Лукашенка. Мабуть досі колять в одне місце голки з ялинок зимового Гомельського лісу.Сеанс стриптизу біля резиденції, в якій зупинився Лукашенко, адекватно був сприйнятий співробітниками міліції, які вирішили "запросити" активісток до вже відомого та майже рідного Печерского райвідділу міліції. Однак головна мета акції була досягнута – "світова спільнота" побачить "брутальне ставлення" до активісток на новинних стрічках відомого інформагентства "Рейтерс", кореспонденти якого спеціально були запрошені на нічне дійство. Виникає тільки питання – хто, кого і за які гроші купив: журналісти Рейтерс купили FEMEN чи навпаки. У вузьких кругах мова йде про суму в декілька десятків тисяч євро, яку опікуни "FEMEN" проплатили за резонанс саме агентству.

Так хто все ж таки фінансує українських "секс-терористок"? Відповідь на це запитання насправді лежить у площині співпраці керівника "FEMEN" Анни Гуцол та відомого в політичних кругах "чорного PR-технолога" Ігоря Шувалова. Останній,подейкують, неодноразово передавав кошти для Гуцол через свого водія. Відповідно, саме Шувалов є головним спонсором акцій, а до написання скандальних сюжетів і сценаріїв акцій FEMEN активно залучають в минулому засудженого Віктора Святського.

Хто кому кум, сват і брат, знають лише наближені до Гуцол і Шувалова особи, рядові ж ФЕМіністки є нічим іншим як гарматним м’ясом і посміховиськом для народу.

 

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

19 06 2013 11:11
ТЕГИ: FEMEN,
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ