RSS
БЛОГИ

А що ж ми хотіли?

...саме завдяки цим причинам нинішня влада - ЗАКОНОМІРНІСТЬ, й аж ніяк не випадковість! Хтось цього не знав? Співчуваю. Але ж більшість-то здогадується, що справа далеко не в "дякую Донбасу"?...

Мабуть, таки ми заслуговуємо на те, що маємо. Заслуговуємо тому, що більшість з нас НЕ БАЖАЄ зрозуміти одну просту річ. Ця річ - ДІЙСНІ ПРИЧИНИ того становища, в якому ми всі знаходимося. Вони й справді прості, ті причини. І я НЕ ВІРЮ(!) в те, що більшість із нас настільки тупа, що не в змозі їх зрозуміти. Але якщо не тупа, й отже, зрозуміти цілком здатна, то чому ж не розуміє? Мабуть, НЕ ХОЧЕ! Іншої відповіді - не знаю. Мо', ВИ знаєте якусь іншу відповідь? То наведіть її, а також поясніть, ЧОМУ купка людей (не більше 1%) робить усе, що їй заманеться, з усіма іншими (не менше 99%) людьми? Як їм це вдається?

Не знаєте причин того? Але скільки ж можна їх повторювати?

Хіба ви не знали, що наша "еліта" - зовсім не ті люди, якими народ міг би пишатися? Знали.

А хіба ви не знали, що закони в нас побудовані так, щоб саме ТАКОЮ була "еліта", як є зараз, НЕЗАЛЕЖНО від будь-яких "виборів"? Теж знали.

Й саме завдяки цим двом причинам нинішня влада - ЗАКОНОМІРНІСТЬ, й аж ніяк не випадковість! Хтось цього не знав? Співчуваю. Але ж більшість-то здогадується, що справа далеко не в "дякую Донбасу"?

То в чому справа? Можливо, ніхто не знав, що призначення "еліти" - ВЕСТИ за собою усіх інших? Чи хтось вважає, що вона - лише для того, щоб було кого звинуватити у зажерливості?

Так, це так складно - пригадати, що покидьок НЕ МОЖЕ повести за собою інших до СВІТЛОГО майбутнього, навіть якщо й з якогось дива вирішить таке зробити! Дуже складно зрозуміти, що той покидьок НЕ МОЖЕ того зробити, бо НЕ ВМІЄ вести до тих цінностей, до того життя, про яке й гадки не має, бо... покидьок. Дуже складно...

Чи ми вже ВСІ стали якщо не покидьками, то дуже наблизилися до них, за ЇХ же "допомогою" та за НАШ кошт? Що, образливо звучить? А що ж тут образливого, якщо більшість із нас продовжує й досі ВІРИТИ у якісь трагікомедії під назвою "наші вибори"? ПРОДОВЖУЄ вірити, не дивлячись на досвід численних "виборів", що вже були на протязі 21-го року! Й мало хто навіть задумується над тим, що так звані НАШІ вибори у самій своїй основі, тобто КОНЦЕПТУАЛЬНО,- вже обман! ВЖЕ на самому початку, у ЗАКОНАХ, ще ДО оголошення будь-яких виборів! То про яку чесність може йти мова в принципі??? У що ж тут іще можна вірити, панове?

Лише одне маю пояснення такій от мазохістській вірі - нам, чи більшості з нас, ПОДОБАЮТЬСЯ саме брехня й гра у справедливість, але НЕ чесність і НЕ справедливість. Подобаються? А якщо ні, то чим іще можна пояснити ту віру?

Скільки читаю "дискусій" та "аналітики" щодо "Виборів-2012", стільки ж і переконуюсь у всьому тОму, що написав тільки-но. Хоча б один(!) з дописувачів чи "експертів" поставив питання щодо наявності СЕР'ЙОЗНОЇ програми хоча б у когось з кандидатів?! Ні, нікого то не цікавить - мабуть, гасел повинно бути достатньо. На їх думку, звичайно. Та й куди цікавіше - "жовті новини", або "гаряченьке", ніж щось дійсно значиме... А між тим, сам факт ВІДСУТНОСТІ подібного документу, глибоко проробленого та беззаперечно аргументованого, ВЖЕ повинен був би говорити про справжні цілі того, хто йде у владу. Йде, але нічого запропонувати не може - вона йому потрібна, та програма, якщо його цілі - СВОЇ? Їжте, виборці, популізм - хоч від влади, хоч від "ОО" - яка різниця, якщо ви все одно не дуже-то й переймаєтеся, де досконала програма, а де - голий популізм?

Отже, маємо те, що маємо - продовження шляху у прірву за ВЛАСНИМ бажанням...

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

03 08 2012 11:36
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ