На фінішній прямій. Україна громить естонців

Лічені дні залишаються до початку ЄВРО в Україні та зовсім трохи часу на підготовку нашої збірної. Вчорашній матч з Естонією в Австрії є одним з тих трьох матчів, які команда проведе перед Чемпіонатом Європи.

Хлопці Олега Блохіна впевнено, без усяких труднощів перемогли прибалтійську команду, забивши чотири голи, на які естонці нічим не змогли відповісти.

На воротах прогнозовано коуч "жовто-блакитних" поставив П'ятова, який імовірніше за все буде стояти в рамці під час чемпіонату. У Андрія великої роботи не було, хоча на перших хвилинах другого тайму через помилку захисників довелося у стрибку перевести м'яч на кутовий.

В захисті у першому таймі впевнено відстояла динамівська зв'язка Михалик-Хачериді. А на флангах, Блохін виставив Гусєва та Сєліна. Те як вони підключались до атак, наводячи страх на оборону суперників разом з Ярмоленком та Коноплянкою, не може не радувати. Також чудово поралися зі своїми прямими обов'язками, не давши майже нічого створити супернику попереду.

В опорну зону Олег Володимирович поставив Назаренка, який провів чудовий сезон в "Таврії", та Тимощука, який нещодавно повернувся з Мюнхена, де грав у фіналі Ліги Чемпіонів. Якщо Толя зіграв виключно на своїй позиції, то Сергій постійно підключався до атак, чим і допоміг забити перший гол, увірвавшись в штрафний майданчик та віддавши вишуканий пас прямо на ногу Ярмоленку.

Усіх інших я б назвав не інакше, як нападниками, адже і Воронін, і Марко Девич, і Коноплянка, і той же Ярмоленко, майже не виходили з половини поля суперників, творячи естетичну, креативну гру в атаці, таким собі чотирикутником.

Вже з перших хвилин наша команда пішла вперед, розкриваючи свій атакуючий потенціал. Футболісти миттєво почали відтворювати задум тренерського штабу, що принесло на перших хвилинах свої плоди, при забитті першого голу Ярмоленком. Збірна Естонії фактично вже у першому таймі зачинилася біля своїх воріт, побудувавши щільну, але не дуже міцну фортецю біля карного майданчику, яка дала тріщини ще тричі після 9 хвилини. З початку не за правилами Клаван зупинив Ярмоленка - вирок впевнено реалізував Олег Гусєв, а ще пізніше добив естонців Андрій Воронін, зреагувавший на рикошет від воротаря, та, пробивши головою, відправив м'яч у сітку.

Весь матч Україна контролювала гру, володіння м'ячем було для суперників просто принизливим. Регулярно біля воріт Естонії створювали моменти то Девич своїми проривами, то Коноплянка, вистрілюючи з-за меж штрафного майданчику. Не реалізував також при рахунку 1:0, на 30 хвилині, вбивчий момент Андрій Воронін, пробивший буквально з метра вище над поперечиною.

Після перерви вийшли підсилювати гру Шевченко, Алієв, Мілевський та Ракицький. Рахунок 3:0, починаючи з другого тайму, трохи розслабив українців, але контроль м'яча залишився тим же, мало того ще й забили зусиллями Шеви, який накрутив трьох гравців та Мілевського, який опинився у потрібному місці в потрібний час.

На 35 хвилин, що залишились до кінця матчу, вийшов найкращий бомбардир Української Прем'єр Ліги Євгеній Селезньов, який мав декілька шансів, щоб забити п'ятий м'яч, але свої моменти на жаль не реалізував. Гра проходила під акомпанемент наших футболістів, які всі останні хвилини позиційно, але безрезультатно атакували.

Рахунок за грою. Звичайно, суперник не той, але потрібно вчитися на своїх помилках і доводити гравцям, що вони гідні захищати кольори своєї збірної. Після матчу Олег Блохін зазначив, що команда рухається правильним шляхом. Єдині мінуси у грі: не має синхронності та зіграності у діях футболістів. Будемо сподіватися, що гравці дослухаються до слів наставника та зроблять висновки.

Наступні матчі відбудуться проти Австрії та Туреччини, де ми і подивимось на готовність команди до ЄВРО.

А нам, фанатам, залишається лише чекати, сподіватися та вірити...

Угорщина: корупційний скандал та домашнє насильство. Що загрожує Орбану? – Politico
Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан
"Циркони" з суші, відновлені 1,5 та 3 тонні бомби і натиск на Донбасі. Про останню тактику росіян – Том Купер
Франції потрібні країни-однодумці. Макрон-яструб відкриває двері Європи для Великої Британії – Едвард Лукас
Кілька думок про російський розвідувально-ударний ланцюг. Більшість обстрілів відбувається на основі агентурних даних – Том Купер